4,9
18 599 vélemények alapján
| 5 csillag | 94 | 94% |
| 4 csillag | 5 | 5% |
| 3 csillag | 1 | 1% |
| 2 csillag | 0 | 0% |
| 1 csillag | 0 | 0% |
Zsuzsa Andrásné Vágó
5/5
Ez jobban ízlik, mint a nyulas
Ellenőrzött értékelés - eredeti megtekintése
Ennyi idővel ezelőtt: 9 óra
László Molnár
5/5
László Molnár
5/5
László Molnár
5/5
László Molnár
5/5
A weboldal, az ügyfélszolgálat és a szállítás kiváló.
Ellenőrzött értékelés - eredeti megtekintése
Ennyi idővel ezelőtt: 15 óra
Izer Lászlóné
5/5
Nagyon ízlett Boninak a táp. Remélem a kezdődő allergiás tünetek is elmúlnak majd.
Ennyi idővel ezelőtt: 23 óra
