4,9
18 600 vélemények alapján
| 5 csillag | 94 | 94% |
| 4 csillag | 5 | 5% |
| 3 csillag | 1 | 1% |
| 2 csillag | 0 | 0% |
| 1 csillag | 0 | 0% |
Klára Berta
5/5
A legjobb étel! Megszűnt a bélgyulladása a kutyának, hálás vagyok
Ellenőrzött értékelés - eredeti megtekintése
Ennyi idővel ezelőtt: 7 óra
Zsuzsa Andrásné Vágó
5/5
Ez jobban ízlik, mint a nyulas
Ellenőrzött értékelés - eredeti megtekintése
Ennyi idővel ezelőtt: 2 nap
László Molnár
5/5
László Molnár
5/5
László Molnár
5/5
Izer Lászlóné
5/5
Nagyon ízlett Boninak a táp. Remélem a kezdődő allergiás tünetek is elmúlnak majd.
Ennyi idővel ezelőtt: 3 nap
